Türkiye - Almanya Nakliyat

Türkiye Almanya arasında yapılan uluslararası lojistik yük taşımacılığında kargolar giderken Türkiye’den çıkış yapan kargo, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Avusturya ve son varış noktası olan Almanya karayolu lojistik faaliyetleri ile varmaktadır. Karayolu yük taşımacılığında bir eşyanın Almanya nakliyesi gerçekleştirilirken güzergahı kullanmaktadır. Kargonun Almanya nakliyesi için uyulması gereken yasalar ve prosedürler vardır. Bu yüzden birçok ihracatçının Almanya nakliyesi sırasında eşyaların nasıl taşınacağı hakkında birçok sorusu vardır. Lojistik faaliyetlerinin fiyatını belirleyen şey yük taşımacılığı sırasında dikkat edilen karbon salınımı ve emisyona göre hareket eden yük kamyonlarıdır. Almanya nakliyesi gerçekleştirilirken gereken prosedürlerin sağlanması lojistik fiyatlarını etkilemektedir. Lojistik  faaliyetlerinde ücretleri belirleyen ve kargonun taşınma fiyatını belirleyen birçok parametre bulunan nakliye hizmeti noktasında, doğru firmalarla çalışmak, hem fiyatları açısından hem de zaman açısından size avantaj kazandırabilir.

Almanya’ya nakliyat nasıl yapılır?

Türkiye’den Almanya’ya nakliyat karayolu taşımacılığı için biraz uzundur ve kargonun türüne göre şoför ve araçların gereksinimleri değişmektedir. Türkiye’de herhangi bir kargonun lojistiği yapılmadan önce gerekli fiyatlandırma hizmet bedeli ücretlerinin hesaplanması gerekmektedir. Almanya nakliyesi sırasında gümrük işlemleri ve diğer ülkelerin sınırlarında geçerken sorun yaşanmaması açısından kargonun Türkiye’den yola çıkmadan önce tüm belgelerinin hazır olması gerekmektedir. Türkiye’den yapılan uluslarası yük taşımacılık ve lojistik faaliyetlerinin tümünde deniz yolu, hava yolu ve demir yolu taşımacılık faaliyetlerinde kargonun kilogram, hacmi ve konşimento bilgilerinin tümü çok önemlidir. Almanya nakliyesi sırasında Türkiye’den hareket edecek kargolar için lojistik firmaları genelde fiyatları bakımında da rekabetçi olan en uygun ücretleri ve fiyatlandırmaları sunan firmaları tercih etmektedirler. Kurumsal ya da bireysel tüm lojistik ihtiyaçlarınız için Naklico sizlere en uygun fiyatı vermek için daima hazır!

Türkiye’den Almanya’ya nakliye fiyatları

Türkiye Almanya nakliyesi, demir yolu, deniz yolu, hava yolu, iç nehir hatları ve karayolu taşımacılığı ile yapılabilmektedir. Naklico olarak deniz yolu taşımacılığı ile 3000’den fazla limana sağladığımız deniz yolu taşımacılığını kargoların Almanya nakliyesi sırasında da sağlamaktayız. Almanya’ya en hızlı nakliye denildiği zaman ise hava yolu navlun fiyatları ile sizleri memnun etmekteyiz. Türkiye’den Almanya’ya navlun hesaplama sırasında Naklico’yu kullanabilir gerekli bilgiler ile hızlı kargo tekliflerini alarak lojistik faaliyetlerini hızlandırabilirsiniz. Türkiye’den Almanya nakliyesi için ürünlerin türleri, durumları ve kilogram ve hacim gibi nitel özellikleri bilinmesi gerekmektedir. Sonrasında ise gidecek taşımacılık yolu seçilerek kargonun Türkiye’den Almanya’ya kargo fiyatı ortaya çıkmaktadır. Ayrıca sadece lojistik faaliyetlerin içinde ihracat faaliyetleri değil ithalat faaliyetleri de vardır.

Yurt Dışına Eşya Nakliyatı

Naklico tarafından da sağlanan yurt dışı eşyanın taşınması sırasında Almanya nakliyesi, uluslararası taşımacılık standartlarına uygundur. Herhangi bir durumda kargonun kaybolması durumu söz konusu değildir. Uluslararası nakliyede Türkiye’den Almanya nakliyesi sırasında taşımacılık alternatifi sunan firmaların tecrübesi ve güvenli olup olmadığına bakılmalıdır. Türkiye’den yapılan yük taşımacılıklarında servis sıklığı baz alınarak firmanın ne kadar çok tercih edildiği bir nebze ölçülebilmektedir. Eşya taşımacılığında Almanya nakliye söz konusu olduğunda, yine firmanın hizmet satışı sonrasında sağladığı destek ve müşteri deneyimi noktasında sunduğu avantajlar da size alacağınız hizmetin kalitesine dair bilgiler verebilir.  Fiyatları ve ücretleri lojistik faaliyetlerin içeriğine göre değerlendirmek yurt dışı veya yurt içi taşımalar yapması gereken firmalar için önemlidir. Örneğin yük taşımacılığın eşya mutlaka uluslararası standartlara göre belirlenmiş anlaşmalara göre sigortalamalı ve paketlenmelidir. Almanya nakliyesi için de sigorta ve gümrük işlemleri çok önem taşımaktadır.
Almanya nakliye hizmeti alırken dikkat etmeniz gerekenleri sıralayacak olursak;
• Eşyalarınızın hacmini bilin
• Alternatif firmalardan uluslararası lojistik taşımacılık fiyatlarını ve yol ücretlerinde teklif alın
• Bir bütçe oluşturun ve bütçenizi ortalama fiyatlarla kıyaslayın
• Firmanın güvenilir olup olmadığını sorgulayın. Kargo taşımacılık faaliyetlerinde gümrük geçişlerinde sorun yaşanmayacağına dair emin olun
• Kargonun taşımacılık faaliyetlerinde geçerli uluslararası standartlara uygun sigortasını sağlayın
• Firmanın lojistik sektör deneyimini sorgulayın
• Eğer hassas bir eşya göndereceksiniz, kendinizce kargonuzu daha güvenli hale getirin.
• Eşya ulaştırmada tüm eşyalarınızın boyutları ve ağırlıklarını önceden ölçerek, hataya yer bırakmayın.

Yurt dışına nakliye kaç günde gider?

Yurt dışına yük taşımacılığı yapan tüm firmalar, genel olarak taşıma sürelerine ve kargonun  kaç günde varış noktasına ulaşacağına dair bilgi sahibilerdir. ‘Kaç günde gider’ sorusunun yanıtı ülkeden ülkeye ve taşıma moduna göre değişiklik göstermektedir. Örneğin deniz yolu taşımacılığı ile taşınan yükler geminin yük taşıma hacminden dolayı tercih edilmektedir fakat süre bakımından dezavantajlıdır. Hava yolu taşımacıklarında ise en hızlı lojistik faaliyeti sağlanarak kargonun en kısa sürede varış noktasına ulaşımı sağlanmaktadır. Karayolu taşımacılığında ise eşya taşınırken uluslararası standartlara göre taşında gemiden ve trenden daha hızlı uçaktan daha  yavaştır. Fiyatları bakımından da tercih edilmektedir. Bu yüzden genelde kara bağlantısı olan yük taşımacılığında karayolu ilk tercih olarak gelmektedir.

Almanya’ya en hızlı nakliye

Türkiye’den Almanya nakliyesi bazı durumlarda aciliyet taşımaktadır. Almanya nakliyesi için acil bir durum söz konusu ise hız firmalar için önemlidir. En uygun navlun fiyatları ve kargolarınız için seçenekler Naklico tarafından sizlere sağlanmaktadır. En hızlı Almanya nakliyesi sağlayan servisler TNT, UPS, FedEx ve DHL gibi express firmalardır. Burada taşınan eşyaların uluslararası taşımacılık türlerine uygun servis vermektedir. Türkiye’den Almanya nakliyesi bu firmalar tarafından ortalama olarak kargo süresi 1 iş günüdür. Bunların dışında büyük hacimli ürünler için en hızlı taşıma uçaktır. Hava yolu ile taşınan malların lojistik fiyatları da artmaktadır. Bu yüzden en iyi fiyat teklifleri Naklico tarafından sizlere yurt içi ve yurt dışı seçenekler sunarak yapılmaktadır.

Almanya’ya en hızlı nakliye

Türkiye’den gönderilen bir ürünün Almanya nakliyesi hizmeti almak düşündüğünüzden çok daha kolay! Bugünün sağladığı olanakları tümüyle kullanan lojistik firmaları ile gönderileriniz neredeyse yurt içi ile aynı sürelerde taşımacılık moda göre dilediğiniz tarihte alıcıya gönderilebilmektedir. Üstelik Almanya nakliyesi fiyatları konusunda da endişelenmenize gerek yok. Gönderinizin ağırlığına bağlı olarak değişen fiyatları, geçmişe nazaran oldukça uygundur. Gönderinizin desi ağırlığı yani hacmini önceden belirleyerek, fiyat konusunda araştırma yapabilirsiniz. Araştırmalarınızı sadece fiyatları değil aynı zamanda hizmet kalitesi yönünde yapmanız, daha sonrasında size zaman kazandıracaktır. Almanya nakliyesi sürecinde, hizmet kalitesi noktasında, Türkiye’de kullanıcıların güven duyduğu taşımacılık firmaları ile çalışmanız durumunda, daha sonrasında oluşabilecek aksaklıkların size zaman kaybettirmesinin önüne geçebilirsiniz. Almanya nakliye hizmeti almadan önce kullanıcı deneyimine dikkat ederek, seçiminizi Türkiye’de kullanıcıların memnun kaldığı, tecrübeli lojistik firmalarından yana yapabilirsiniz.

Türkiye’den Almanya’ya nakliye fiyatları

Türkiye-Almanya nakliye hizmeti almak düşündüğünüzden çok daha kolay! Bugünün sağladığı olanakları tümüyle kullanan lojistik firmaları ile gönderileriniz neredeyse yurt içi ile aynı sürelerde iletilebilir. Üstelik Almanya nakliye fiyatları konusunda da endişelenmenize gerek yok. Yükün ağırlığına bağlı olarak değişen fiyatları, geçmişe nazaran oldukça uygundur. Gönderinizin desi ağırlığı yani hacmini önceden belirleyerek, fiyat konusunda araştırma yapabilirsiniz. Araştırmalarınızı sadece fiyat değil aynı zamanda hizmet kalitesi yönünde yapmanız, daha sonrasında size zaman kazandıracaktır. Almanya nakliye sürecinde, hizmet kalitesi noktasında, Türkiye’de kullanıcıların güven duyduğu taşımacılık firmaları ile çalışmanız durumunda, daha sonrasında oluşabilecek aksaklıkların size zaman kaybettirmesinin önüne geçebilirsiniz. Almanya nakliye hizmeti almadan önce kullanıcı deneyimine dikkat ederek, seçiminizi Türkiye’de kullanıcıların memnun kaldığı, tecrübeli lojistik firmalarından yana yapabilirsiniz.