Fiyat Teklifi Al

Taşınacak yük türüne ve ulaşım sağlanacak ülkelere göre çeşitli taşıma bedelleri belirlenir. Hesaplama yapılırken ağırlık, hacim, palet detayı, lademetre detayı, kapıdan kapıya ulaştırma, limandan limana ulaştırma, yurt içi nakliyesi ve yurt dışı nakliyesi gibi detaylar size en doğru hesaplamayı verir. Hesaplama formülü birçok detayı içinde barındırır. Hesaplama yapılırken birçok değer ve durum göz önünde olacağı için hesaplamalar anlık bir şekilde takip edilmelidir.

  Bize Ulaşın

  Neden Naklico Ekspress?

  İleri Teknoloji

  Taşımalarını izleyebileceğin, detaylı rapor alabileceğin ve ödemelerini takip edebileceğin ileri teknoloji ile kurgulanmış kontrol paneli.

  Akıllı Fiyatlandırma

  Akıllı algoritmayla geliştirilmiş fiyatlandırma özelliği sayesinde parsiyel, parça ve komple kargo taşımacılığı için anlık fiyat al.

  Sigorta Güvencesi

  Her taşımanı sigortalayan ve minimum aktarmayla parça, parsiyel ve komple nakliyelerin hasar riskini azaltan güvenli taşımacılık.

  Gelişmiş Raporlama

  Kontrol paneli ve performans merkezinin sunduğu gelişmiş raporlar ve analitik ile lojistik operasyonlarda maksimum şe&aflık ve güven.

  Gelişmiş Raporlama

  Kontrol paneli ve performans merkezinin sunduğu gelişmiş raporlar ve analitik ile lojistik operasyonlarda maksimum şe&aflık ve güven.

  Hızlı Teslimat

  Naklico ile dilediğiniz an en güvenli ve en hızlı şekilde Avrupa’nın her yerine minivan taşımacılığı yapabilirsiniz.

  Müşteri Odaklı

  Seni her zaman dinleyerek teknoloji geliştiren ve kargo taşımacılığı operasyonunu iyileştiren, kendini sürekli yenileyen müşteri odaklı yaklaşım.