Neden Minivan Express

Minivan Karayolu ekspres taşımacılığı, hava yolu taşımacılığına alternatif olarak daha ekonomik,hızlı ve güvenli bir taşıma şeklidir. Ürünleriniz, gideceği ülkeye bağlı olarak ortalama 24 ile 72 saat civarında teslim edilir. Minivan ekspres taşımacılığı size lojistik te en hızlı çözümü sunar. Naklico Taşımacılık olarak, modern araçlarımız ile 1300 kilograma kadar olan yüklerinizi Avrupa’ anın heryerine ve İngiltere’ ye taşıyoruz.

Minivan ekspres taşımacılığı ile garantili taşıma gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz çözümler diğer taşıma yöntemlerine göre daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomiktir. Ayrıca ve en önemlisi havayolu taşımacılığına göre de daha az evrak ve formalite işlemi ile taşıma işlemleri gerçekleşir.

Minivan taşıma hizmetlerimiz tüm Avrupa’yı ve İngiltere’ yi kapsamaktadır.

Minivan ekspres taşımacılığı yapan firmalar içerisinde sunduğumuz hizmetler ile her zaman size en iyiyi vermek için çalışıyoruz. Ekip üyelerimizden, iş ortaklarımıza kadar uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler geliştiriyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti kadar çalışan memnuniyeti de önemlidir.

Size Sunduklarımız

Modern Araçlar

Tam Zamanlı
Bilgi Akışı

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Tam Zamanında Teslimat

%100 Müşteri Memnuniyeti

7/24 Müşteri
Desteği

Yükün mü var? Ücretsiz Teklif Al!

Kolay ve Hızlı Fiyat Teklifi – 7/24 Müşteri Desteği – Güvenli Parsiyel Taşımacılık