Hakkımızda

Express minivan servisimiz ile çalıştığımız firmalar rekabetçi fiyatlarla pazara girmesini sağlarken taşıma işlemlerini uydu takip sistemiyle 24 saat izlenebilen teknolojisi ve CMR sigortası ile güvence altına alıyoruz.

Speedy Truck, minivan express taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize gönderi takibini gerçek zamanlı olarak bildirilir ve express kargo taşımacılığında uzman taşıma ekibimiz ile teslimat tam zamanında gerçekleşmektedir. Tercihinize göre Naklico, Avrupa iç nakliyesi sağlarak, kapıdan kapıya hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz ülkeler.

Yükün mü var? Ücretsiz Teklif Al!

Kolay ve Hızlı Fiyat Teklifi – 7/24 Müşteri Desteği

Neden Naklico Ekspress?

İleri Teknoloji

Taşımalarını izleyebileceğin, detaylı rapor alabileceğin ve ödemelerini takip edebileceğin ileri teknoloji ile kurgulanmış kontrol paneli.

Akıllı Fiyatlandırma

Akıllı algoritmayla geliştirilmiş fiyatlandırma özelliği sayesinde parsiyel, parça ve komple kargo taşımacılığı için anlık fiyat al.

Sigorta Güvencesi

Her taşımanı sigortalayan ve minimum aktarmayla parça, parsiyel ve komple nakliyelerin hasar riskini azaltan güvenli taşımacılık.

Gelişmiş Raporlama

Kontrol paneli ve performans merkezinin sunduğu gelişmiş raporlar ve analitik ile lojistik operasyonlarda maksimum şe&aflık ve güven.

Gelişmiş Raporlama

Kontrol paneli ve performans merkezinin sunduğu gelişmiş raporlar ve analitik ile lojistik operasyonlarda maksimum şe&aflık ve güven.

Hızlı Teslimat

Naklico ile dilediğiniz an en güvenli ve en hızlı şekilde Avrupa’nın her yerine minivan taşımacılığı yapabilirsiniz.

Müşteri Odaklı

Seni her zaman dinleyerek teknoloji geliştiren ve kargo taşımacılığı operasyonunu iyileştiren, kendini sürekli yenileyen müşteri odaklı yaklaşım.